Firemní foto a video

Zajišťujeme kompletní video a foto marketing pro Vaši firmu ze vzduchu i ze země. Pomocí špičkového bezpilotního systému pro Vás zajistíme reklamní letecké video až ve 4K kvalitě. Specializujeme se na business foto a video, profesionální portrétní reportáže, korporátní akce, eventy, fotografie interiérů a exteriérů pro realitní kanceláře, produktové fotografie a video pro Váš eshop. Přemýšlíte – li o zhotovení reklamy, testimonialu, nebo pokud máte v plánu úvodní promo video, jste na správném místě. Díky leteckým záběrům posunete prezentaci vaší společnosti, reality, resortu, hotelu nebo města do jiné dimenze. Licencovaná hudba k videu je pro nás samozřejmostí. Dynamickými leteckými záběry ze vzduchu vnesete do své marketingové strategie svěží vítr. Spolupracujeme s širokou škálou klientů, od velkých nadnárodních společností po malé firmy a jednotlivce v různých odvětvích.

Specializujeme se na business foto, profesionální portrétní reportáže, korporátní akce, eventy a fotografie interiérů a exteriérů pro realitní kanceláře. Dále Vám zhotovíme produktové fotografie pro Váš eshop. Fotografujeme soudobé korporátní a komerční snímky v rámci celé České republiky.

Profesionální reportážní fotografie zhotovíme přímo ve Vaší kanceláři kdekoliv v České republice. Disponujeme fotopozadím v různých barvách, pokud upřednostňujete více moderní a svěží vzhled fotografií, volíme jako pozadí přímo Vaši kancelář. Abyste byli s fotografiemi opravdu spokojení, před samotným fotografováním krátce projednáme vzhled a styl fotografií a Vaše představy. Poradíme se o tom, jaké nejvhodnější oblečení a barvy pro fotografování zvolit (spolupracujeme s ověřenými stylisty a vizážisty). Jsme si vědomi toho, že Váš čas je velmi drahocenný, naše zkušenosti nás naučily využít čas maximálně efektivně a zhotovit profesionální fotografie v ateliérové kvalitě za využití minima času. Nebudete tedy fotografováním zbytečně zahlceni. Po fotografování zvolené snímky individuálně editujeme, optimalizujeme a zpřístupníme on-line prostřednictvím zabezpečené digitální galerie.

Reference

Firemní foto aim-group logo

AIM Group International, Praha

business foto - brněnské komunikace logo

Brněnské komunikace a.s.

business portréty - logo citi bank

Citibank Europe plc, organizační složka

business foto- logo cloud

Inspire Mind Consulting s.r.o., Brno

Firma na zážitky s.r.o., Praha

logo IMI CCI - klient lengál photography

IMI Critical Engineering, Brno

eventy fotograf - logo MU

Masarykova univerzita, Brno

reportážní fotograf - logo naive

NAЇVE s.r.o., svatební salon Brno

fotografování architektury - logo maximus

Maximus Resort a.s., Brno

Reportážní fotograf brno - logo Slavia

Slavia Hotel s.r.o., Brno

dva fotografové - tw hotels logo

Trans World Hotel Savannah, Znojmo

business fotograf - smero logo

Smero spol. s.r.o.

Kooperativa pojišťovna a.s.

JUST CS spol. s.r.o.

fotoslužby brno - pharmapm logo

PHARMA Product Management s.r.o.

FreshLine spol. s.r.o.

fotokoutek brno - Kyjov logo

Město Kyjov, kraj Jihomoravský

Tým AF Alligators Brno