SVATEBNÍ VIDEO – NATÁČENÍ SVATBY

Věříme, že každé svatební video by mělo být uměním. A také věříme, že svatební film  má vyprávět příběh o jedinečnosti každého z Vás. Když lidé přemýšlí o natáčení svatby, nejčastěji je napadne, že je to jen dokument, který popisuje nejdůležitější den dvou zamilovaných lidí. Nicméně, my máme jinou filozofii… Chceme uchovat vzpomínky na Váš  svatební den elegantním a svěžím způsobem. Chceme pro Vás vytvořit film, který Vy a Vaši blízcí budete sledovat znovu a znovu. Film, který vám připomene každý kousek Vaší svatby, každý detail a emoci, kterou ve Váš velký den prožijete.

A abychom tomu všemu dostáli, musíme mít 100% oporu v profesionálním technickém zázemí. Nechceme nic podcenit, a tak se při natáčení svateb spoléháme (kromě svých očí) na své tři kamery a profesionálního drona. Na Vaši svatbu navíc vždy přijedeme ve dvojici – pracujeme jako tým.Máme tak zajištěno zachycení každého momentu Vaší svatby v HD kvalitě z několika různých úhlů a pro jistotu také shora:)

Rádi byste měli na svatbě k dispozici po celý den svatebního kameramana a také svatebního fotografa? Pak jste na správném místě! S potěšením Vám zajistíme kompletní svatební natáčení a svatební fotografování plně dle Vašich představ a přání.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi se s Vámi sejdeme a probereme podrobnosti a specifika Vašeho svatebního dne.

Svatební video - dron svatební kameraman