Informace

Hezký den! Vítejte u nás. Děkujeme Vám, že jste si udělali čas na shlédnutí naší práce. Je to právě náš unikátní styl fotografování a jedinečnýp přístup ke každému z Vás, který nás odlišuje od tisíců jiných fotografů. Nelze porovnávat pouze fotografie jako takové. Je potřeba srovnávat ony speciální a mimořádné pocity, které ve Vás fotografie zanechají. Fotíme akci, atmosféru a emoce. Sídlíme v Brně, fotografujeme ale také na mnoha jiných místech jižní Moravy a dalších zákoutí České republiky. Jsme absolventi kurzu „Výtvarná fotografie a fotografická technika“ pod vedením současného českého reportážního a dokumentárního fotografa a pedagoga Ing. MgA. Evžena Sobka. Jsme hrdí členové mezinárodní asociace THE WEDDING PORTRAIT PHOTOGRAPHERS INTERNATIONAL (WPPI). Pravidelně se vzděláváme ve výukových programech a seminářích Light Garden Academy – škola profesionální fotografie a retuše.

Členství v asociacích

svatební fotograf brno - logo wppi

THE WEDDING PORTRAIT PHOTOGRAPHERS INTERNATIONAL

fotografické služby - logo čtk

ČESKÁ TISKOVÁ KANCELÁŘ - fotobanka ČTK

ČESKÁ FEDERACE FOTOGRAFICKÉHO UMĚNÍ

Ceník foto a video služeb

Naše ceny jsou flexibilní a transparentní. Ať už se jedná o jakékoliv fotografování kdekoliv v ČR, vždy máte přehled a kontrolu nad tím, kolik za naše služby utratíte. Nabízíme Vám služby na míru a vždy rádi sestavíme cenu přímo pro Vás. Vyplňte prosím Vaše jméno, e-mail a odešlete pomocí tlačítka odeslat. Ceník Vám rádi zašleme do Vašeho e-mailu.

Odeslat

Autorská práva

Naše fotografie je autorské dílo ve smyslu § 2 zák. 121/2000 Sb. (zjednodušeně Autorský zákon) a je dle tohoto zákona také chráněna. My jako ti, co jsme fotografii vytvořili, jsme pak autoři tohoto díla (§ 5, odstavec 1) a okamžikem vytvoření díla (fotografie) vznikají naše práva k němu (§ 9). Jako autoři díla jsme se rozhodli využít jednoho z našich práv a to práva na zveřejnění díla (§ 11 odstavec 1) tím, že jsme naše dílo – fotografii – vystavili na internetu. Na všechny pořízené fotografie se vztahuje autorský zákon a jako takové jsou autorským dílem. Autor nesouhlasí s jakýmkoli použitím a dalším kopírováním a šířením fotografií bez písemného souhlasu autora. Využití fotografií ke komerčním účelům podléhá písemnému souhlasu autora. Autor si vyhrazuje právo na zveřejnění snímků pro svoji propagaci. Autor neposkytuje neupravené snímky, pokud nebylo dohodnuto jinak.

Našimi partnery jsou:

fotograf brno - logo charmvisage

Charm Visage​

Vizážistka a kosmetická poradkyně Šárka Radějová – majitelka studia Charm Visage. Líčí svatby, plesy, módní přehlídky, foto make-upy a dělá individuální minikurzy líčení a postupy péče o pleť.

svatební fotografové - logo sayes

Sayes​​

Svatební a dekorační agentura Sayes – Řekněte nám své „ANO“. Připravíme vám svatbu, která bude vydařená do posledního puntíku a vytvoříme originální dekorování svateb, párty a interiérů.

Sweet flowers​

Marcela Librová pro Vás zajistí veškerou svatební květinovou výzdobu. Na prvním místě je pro ni přání snoubenců. Má ráda propracovanost a promyšlenost květin. Poradí s výběrem květin v barvě svatby a s dostupností v daném ročním období.