Portrétní fotografování

Věnujeme se profesionálnímu portrétnímu fotografování v Brně a jeho okolí. Čím více lidí fotíme, tím více si uvědomujeme jednu věc: skvělý portrét je výsledkem pohodové spolupráce mezi fotografem a fotografovaným objektem. Když oba pracují společně, výsledné fotografie jsou mnohem lepší, než když snaha přichází od každého zvlášť.

Jednou z důležitých věcí při fotografování svateb, portrétů, dětí a rodin je to, že fotografujeme vás – normální a obyčejné lidi, nikoliv vyškolený tým modelů a modelek. A to je pro nás výzva. Ale nebojte se, není to pro nás nic výjimečného. Připravíme vás na fotografování tak, abyste si ho užili a byli z výsledných fotografií nadšení. Dokážeme vás dostat do fáze oné kouzelné spolupráce velmi rychle, aniž byste si to vůbec uvědomili. Rádi tvoříme fotografie formou „příběhu“. Naší vášní je zachytit ony jemné rozdílnosti, které dělají každou osobnost jedinečnou. Fotografujeme vás v ten správný okamžik a snažíme se vám vždy odevzdat umělecké dílo – vzpomínku, která vám zůstane navždy.

 

Těhotenství, mateřství

Budoucí maminky fotografujeme v uvolněné a příjemné atmosféře v ateliéru, či pro maximální pohodlí přímo v domácím prostředí. Umíme vytvořit krásné měkké osvětlení, které vyzdvihne vaši přirozenou krásu a kouzlo mateřství. Vzniknou tak jedinečné fotografie, které ocení i další generace a které určitě najdou místo i v albu vašeho miminka.

Novorozenci

Není nic originálnějšího než miminka a jejich jedinečné výrazy. Od potrhlého úsměvu až po zamyšlenost a zadumání. A co teprve spící miminka, ten klid a spokojenost ve tváři. No nevyfoťte to 🙂

Nejlepší čas pro rezervaci fotografování novorozeňat je ještě v období těhotenství, kdy s vámi učiníme nezávaznou rezervaci, závislou na termínu porodu. Pak už jen počkáme, až budete s Vaším miminkem doma z porodnice a telefonicky domluvíme konkrétní datum. Ideální čas pro fotografování je pak mezi 6-10 dnem od narození. Miminka jsou v tomto období krásná a většinu času spí, takže je můžeme zachytit v těch nejkrásnějších pózách.

Miminka, děti

Milujeme fotografování dětí. Jsou tak bezprostřední, upřímné a spontánní! Umí na tváři vykouzlit ten nejsladší úsměv, při kterém jim v očích přelétávají jiskřičky. A toto jsou ty chvíle, které nesmírně rádi fotografujeme.

Rodinné fotografie

Rodinné fotografie jsou vždy více než jen běžné snímky. Zachycujeme podstatu osobnosti a ono kouzelné pouto, které z Vás dělá rodinu.

Než jdeme fotografovat portréty, děti, nebo rodinné portréty, vždy pečlivě připravíme jak sebe, tak také vás:) Probereme, jaké oblečení si s sebou vzít, jaké oblečení dát dětem, probereme do detailů, jak chcete, aby výsledné fotografie vypadaly, projdeme společně možné varianty lokalit, které na fotografiích dokreslí jedinečnou atmosféru. Určitě máte také svá oblíbená místa, kde bychom fotografování mohli uskutečnit. Moc rádi se ale také necháme inspirovat! Nepodceňujeme techniku, děti umí být velmi rychlé a fotografování rodin bývá často dost akční a veselé. Kontaktujte nás, rádi Vás uvidíme před objektivem!